понеділок, 11 грудня 2017 р.

Україна виборола “срібло” в класичній естафеті на Кубку світу з біатлону

Другий етап Кубка світу, а саме жіноча естафета, приніс українській жіночій збірні чергову (першу групову) медаль. За неї змагалися Віта Семеренко, Юлія Джима, Валентина Семеренко та Олена Підгрушна.

Перший етап Віта Семеренко відпрацювала без суттєвих завалів. Попри падіння на першому колі спортсменка все ж зуміла вдало продовжити роботу. “Лежку” українка відпрацювала з шести, вийшовши на трасу лише 12-ю. На “стійку” Віта прийшла 12-ю, зумівши відпрацювати “чисто”.
Зазначу, що відмінна стрільба вивела українку на другу сходинку з відставанням лише у 10 секунд.
На другий етап Юлія Джима вийшла четвертою.
Перший вогневий рубіж Джима зуміла відпрацювати на відмінно, перемістившись на третю сходинку з відставанням у 3,4 секунди. На “стійку” українка прийшла першою. Сам вогневий рубіж Юля закрила на нуль, вийшовши на першу позицію.
Третьою на трасу вийшла Валентина Семеренко, везучи суперницям 19,4 секунди. На жаль, на трасі спортсменка програла 14 секунд.
На першій стрільбі Валентина Семеренко відпрацювала з шести патронів, проте все ж вийшла зі стадіону першою.
Варто зазначити, що на цьому відтинку гонки Україна була найкращою у стрільбі – лише два використаних додаткових патрони.
На трасі Валя Семеренко зуміла покращити свій результат, вигравши чистим ходом більш ніж чотири секунди.
Другий вогневий рубіж українка закрила з шести. На жаль, на трасу Валя вийшла лише третьою з відставанням у 13 секунд.
Титулована тернополянка Олена Підгрушна вийшла на свій етап третьою з відставанням у 26,4 секунди.
На першому колі тернополянка показала помірений темп. Першу стрільбу Олена відпрацювала з шести пострілів, вийшовши на другу позицію. “Стійку” українка закрила знову з шести пострілів. Попри це Підгрушна вийшла на трасу другою, відстаючи від німкені більш ніж на хвилину.
Переможцем гонки стала Німеччина. Другу сходинку посіла команда України. “Бронзу” виборола Франція.