Новини

Ультрас зупинили автобус "Шахтаря" і поставили гравцям ультиматум через скандал із футболками "Мій тато - герой": "Ви публічно підтримуєте сепарів. У вас більше немає уболівальників".

Представники фанатських угруповань Kharkiv City Patriots, донецької The Club та організації "Національний корпус" зупинили автобус "Шахтаря" біля стадіону "Металіст" для розмови з футболістами.
"Сьогодні ввечері харківські націоналісти, в числі яких були представники "Kharkiv City Patriots" і донецького "The Club", зупинили автобус із футболістами ФК "Шахтар" для бесіди. Хлопці пред'явили команді за дивні дії і невиразну позицію щодо війни на сході. Футболісти виправдовувалися, особисто Степаненко пообіцяв вийти на підтримку воїнів АТО на найближчій грі", - йдеться у повідомленні

"Ми активісти "Національного корпусу". У нас багато питань до вашої команди і вашого керівництва. Ви багато разів некрасиво висловлювали свою позицію з питань подій, які відбуваються в Україні. Ви перебуваєте в Україні, але якщо ви тримаєте курс на свою донецьку публіку, то будете грати в Донецьку", - заявив один із лідерів руху.

Андрій П'ятов попросив уточнити, про які події йдеться.

"Ми кожен раз бачимо, як ви ставитеся до гімну України. Ви ганебно поводитеся. Ви багато разів відмовлялися надягати футболку на підтримку воїнів АТО. Якщо у вас є хоч найменше бажання висловити позицію проти чогось українського, армії чи самої країни, то ви або поїдете звідси, або з вами буде вирішено це питання тут. І це питання будуть вирішувати не МВС, не силові структури, а ми, українці", - погрозливо заявив активіст.

Після цього натовп зажадав від гравців висловити свою позицію щодо питання патріотизму.

"Не треба займатися піаром. У нас усі піарники, а ви знаєте, скільки ми допомагаємо? Ви ж не знаєте, ми не піаримо. Запитай у військових, у прикордонників, скільки ми їм допомагаємо. Я не кричу про те, що зробив на всю Україну. Я зробив і мовчу", - парирував Андрій П'ятов.

Нагадуємо, раніше повідомляли, що "Шахтар" заборонив дітям учасників АТО вивести своїх футболістів на поле у футболках із написом "Мій тато - герой". У ФК "Шахтар" дану інформацію заперечують, заявляючи що як команда, що грала в гостях, не впливали на організацію матчу.

 

   Футболісти "Динамо" відвідали поранених бійців АТО

Поранених військових у київському госпіталі відвідали захисники "Динамо" Микола Морозюк і Євген Хачеріді, воротар Максим Коваль, півзахисники Володимир Шепелєв і Віктор Циганков, а також помічник головного тренера Олег Лужний.
Футболісти принесли бійцям сувеніри
Футболісти принесли бійцям сувеніри
Футболісти "Динамо" відвідали поранених бійців АТО в головному військовому клінічному госпіталі Міністерства оборони в Києві. Про це 27 листопада у Facebook повідомила волонтер Наталія Юсупова.
На зустрічі побували захисники Микола Морозюк і Євген Хачеріді, воротар Максим Коваль, півзахисники Володимир Шепелєв і Віктор Циганков, а також помічник головного тренера Олег Лужний.
Вони принесли військовим м'ячі з автографами, шарфи, футболки і продукти.
"Футболістів "Динамо" наші воїни чекали, як діти Нового року. Зустріч пройшла дуже бурхливо, хоча видно було, що футболісти просто пригнічені побаченим, поранення солдатів дуже важкі", – розповіла Юсупова.

Немає коментарів:

Дописати коментар